اینستاگرام ویلا رز

درباره ما

ویلا رز، تهراندشت، سرخاب

درباره ما

گروه مشاورین و مهندسین ویلا رز ، یکی از قدیمی ترین و بزرگترین دفاتر خرید و فروش ویلا، باغ، باغچه، زمین و … در منطقه تهراندشت می باشد. منطقه تهراندشت از دیرباز به دلیل وجود آب فراوان و باغات سرسبز مورد توجه ساکنین تهران و کرج بوده است.

تهراندشت برای گذراندن اوقات فراغت و تعطیلات آخر هفته در دل یک طبیعت سرسبز و زنده، بسیار مناسب است. چرا که در فاصله کمی از شهر تهران و کرج واقع شده است و در اندک زمان می توان به آن دسترسی داشت.

در گذشته ساکنین تهران و کرج برای استفاده از باغات سرسبز این منطقه و دمی آسایش در کنار رودخانه کردان به این منطقه مراجعت می نمودند. در حال حاضر این منطقه تبدیل به یک شهر ویلا شده است و زمین های کشاوری و باغات جای خود را به ویلاهای شخصی داده اند.

اگر شما نیز به دنبال فراهم کردن یک فضای سبرسبز و زیبا در دامان طبیعت برای گذراندن آخر هفته ها هستید، می توانید با بودجه مناسب، ویلا، زمین و یا باغی را برای خود خریداری نمایید. یکی از مزایای ویژه تهراندشت و بطور ویژه منطقه سرخاب، آفتاب گیر بودن این منطقه است. به نحوی که شما می توانید حداقل ۶ ماه تمام از استخر روبار ویلای خود استفاده نمایید! این امکان در سایر مناطق ویلایی فراهم نیست و از جمله امکانات ویژه منطقه تهراندشت و سرخاب می باشد.

گروه مشاورین مهندسین ویلا رز با در دست داشتن تعداد فراوانی از فایل های ویلایی، باغ و باغچه، این امکان را به شما خواهد داد تا متناسب با بودجه تان، گوشه ای از این طبیعت زیبا را اختیار داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین خود در ویلا رز در تماس باشید. ما تمام تلاش مان را خواهیم کرد که بهترین ویلای ممکن را در اختیار شما قرار دهیم.

سالها تجربه در زمینه خرید و فروش ویلا، ویلا رز را تبدیل به یکی از قطب ها و برندهای منطقه تهراندشت و سرخاب نموده است.

با ما در تماس باشید:

آدرس: جاده تهران قزوین، بعد از کرج، منطقه تهراندشت، سرخاب، بعد از میدان اصلی سرخاب، مشاورین و مهندسین ویلا رز (املاک ایثارگران)

شماره تماس دفتر:

۰۹۱۲-۶۷۵-۳۱۴۴
۰۹۱۲-۳۷۷-۱۹۵۶
۰۹۰۰-۱۰۴-۰۸۰۸
۰۹۰۰-۱۰۵-۰۸۰۸

 

ویلا رز، تهراندشت، سرخاب

همیشه کنار شماییم، تماس بگیرید Back to Top